Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Szybko minęły dwa miesiące letniego odpoczynku i nadszedł czas na rozpoczęcie pracy w nowym roku szkolnym. Uczniów czeka kolejny rok zdobywania wiedzy, odkrywania nowych horyzontów i rozwijania talentów. Dyrektor ZSP w Gierałtowicach Urszula Cieślik przywitała wszystkich uczniów życząc im wielu sukcesów, nowych przyjaźni, ciekawych zdarzeń, a nauczycielom wytrwałości, kreatywności i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Pierwszoklasiści mają za sobą uroczyste ślubowanie i pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej im. Gustawa Morcinka. Emocji i wzruszeń nie brakowało. Widać je było na twarzach nowych uczniów, a także ich rodziców, dziadków i starszego rodzeństwa. Powodzenia w szkole, zapału do nauki i rozwoju swoich pasji życzył uczniom Wójt Gminy Gierałtowice Joachim Bargiel i proboszcz Marek Sówka.

Jak zawsze, nowy rok szkolny przynosi pewne zmiany. W roku szkolnym 2018/19 po raz ostatni odbędzie się egzamin gimnazjalny. W kolejnym roku nie będzie już żadnych klas gimnazjalnych. Jednocześnie nowy rok szkolny będzie pierwszym, w którym odbędzie się egzamin ósmoklasisty.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom szkoły życzymy udanego roku szkolnego 2018/2019!

GALERIA

dzwonek

wykonanie strony internetowej: Everest Studio